Już od prawie 30 lat w kościele Jezuitów w Łodzi organizowane są Msze z modlitwą o uzdrowienie – w ostatni poniedziałek miesiąca i niedzielę go poprzedzającą.

W te dni kościół jest wypełniony ludźmi. Otrzymujemy również wiele potwierdzeń, że Bóg działa podczas modlitwy cuda – uzdrawia, uwalnia od nałogów, naprawia relacje.

Msza z modlitwą o uzdrowienie, jak się okazuje, jest też przełomowym momentem w życiu wielu osób. W trakcie modlitwy doświadczają nawrócenia i podejmują na nowo życie sakramentalne, a ich relacja z Bogiem się pogłębia. Kolejnym krokiem jest dołączenie do wspólnoty i żywe zaangażowanie w życie Kościoła.

Dlatego ważne dla nas jest, aby docierać do jak największej liczby odbiorców. Z tego powodu co miesiąc transmitujemy na żywo Msze z modlitwą o uzdrowienie na stronie: mocnionline.jezuici.pl

Terminy najbliższych Mszy z modlitwą o uzdrowienie:

  • Niedziela, 29 października, od 17:30
  • Poniedziałek, 30 października, od 18:30

Innym bardzo ważnym wydarzeniem jest Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa. To wieczór uwielbienia tylko dla młodzieży (w wieku 14-20 lat). Od października UŁR jest też główną formacją dla młodzieży Archidiecezji Łódzkiej.

Najbliższa Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa będzie w piątek, 27 października, o godz. 19:00. Uwielbienie poprzedzi Msza dla młodzieży o 18:00. Oba wydarzenia będziemy transmitować na naszym YouTube i na FB Uwielbieniowej Łodzi Ratunkowej. Gościem będzie ks. abp Konrad Krajewski.

>