Jezuici.pl

Jezuici.pl – oficjalne polskie źródło informacji o Towarzystwie Jezusowym w Polsce, „okno” pozwalające poznać aktualną działalność jezuitów, ich charyzmat i historię. Redakcja portalu codziennie dostarcza najświeższe informacje związane z działalnością Jezuitów w Polsce i na świecie.

ul. Kopernika 26
31-501 Kraków
https://jezuici.pl/

DEON.pl

Towarzystwo Jezusowe (jezuici) oraz istniejące ponad 140 lat Wydawnictwo WAM, poszukując nowych sposobów pozytywnego oddziaływania na współczesne społeczeństwo, zdecydowali się otworzyć portal społecznościowo-informacyjny DEON.pl

ul. Kopernika 26
31-501 Kraków
[email protected]
https://deon.pl/

Modlitwa w Drodze

„Modlitwa w drodze” jest dziełem jezuitów w Polsce i częścią międzynarodowej sieci projektów inspirowanych serwisem „Pray as you go”. Inspirowani Ćwiczeniami duchowymi św. Ignacego z Loyoli wykorzystujemy nowoczesne technologie komunikacyjne, aby budzić i rozwijać w ludziach życie modlitwy oparte na Biblii za pomocą słowa mówionego i muzyki

Biuro Redakcji Modlitwy w drodze
Wydawnictwo WAM
ul. Kopernika 26
31-501 Kraków
[email protected]
modlitwawdrodze.pl/

Szum z Nieba - dwumiesięcznik Odnowy w Duchu Świętym

Misją „Szumu Nieba” jest budzenie serc Czytelników, aby słyszeli Boga mówiącego do nich w codzienności oraz doświadczali Go w Kościele i we wspólnotach modlitewnych. Naszą tożsamość od zawsze kształtuje duchowość ignacjańska i charyzmatyczna.

www.szum.jezuici.pl/

Wydawnictwo "Mocni w Duchu"

Księgarnia Internetowa Wydawnictwa Mocni w Duchu prowadzi sprzedaż książek, czasopisma Szum z Nieba, płyt CD zespołu Mocni w Duchu oraz innych płyt CD i DVD (konferencje, filmy, audiobooki). Księgarnia prowadzi sprzedaż płyt zespołu Mocni w Duchu oraz różnych konferencji także w wersji elektronicznej.

Sienkiewicza 60,
90-058 Łódź
42.288-11-57
[email protected]
odnowa.jezuici.pl/sklep/

Wydawnictwo Rhetos

Wydawnictwo RHETOS zostało założone w 2002 r. i prowadzone jest przez jezuitów. Do końca roku 2012 wydawało ono przede wszystkim „Przegląd Powszechny”, miesięcznik katolicki założony w 1884 r. Współpraca z innymi dziełami jezuitów owocuje także pozycjami Papieskiego Wydziału Teologicznego „Bobolanum” oraz serią audiobooków z cyklu konferencji „Duchowość Kobiety i Mężczyzny”, które odbywały się w kilku jezuickich duszpasterstwach akademickich.

Wydawnictwo RHETOS
ul. Olecka 30
04-984 Warszawa
[email protected]
rhetos.istore.pl

Manreza - pismo poświęcone duchowości ignacjańskiej

Kwartalnik „Manresa” pozwala czytelnikowi głębiej poznać duchowość ignacjańską: przybliża czytelnikowi postać św. Ignacego Loyoli i jego duchowość, a także uczy, w jaki sposób żyć duchowością ignacjańską na co dzień oraz duchowo rozeznawać. Wydawcą „Manrezy” jest Wydawnictwo RHETOS.

http://manreza.pl/

Niektóre artykuły są także dostępne w języku rosyjskim na stronie: http://manreza.pl/rus/

Wydawnictwo WAM

Jesteśmy największym wydawcą religijnym w Polsce i jedną z najdłużej działających polskich marek. Łączymy jezuicką tożsamość z nowatorskimi rozwiązaniami. Na co dzień towarzyszymy naszym Czytelnikom w ich rozwoju duchowym i osobistym…

Wydawnictwo WAM
ul. Kopernika 26,
31-501 Kraków
tel. centr. 12 629 32 00
wydawnictwowam.pl

Życie Duchowe

Kwartalnik „Życie Duchowe” ukazuje się od 1994 roku. Jest pismem o charakterze egzystencjalno-duchowym, skierowanym do osób świeckich i duchownych. Podejmuje problemy z zakresu teologii, psychologii, życia społecznego, kultury i sztuki. Ma charakter monograficzny. Pragnie pomagać w rozwoju duchowym i intelektualnym. Publikujemy teksty znanych i cenionych autorów.

„Życie Duchowe”
ul. M. Kopernika 26
31-501 Kraków
[email protected]
www.zycie-duchowe.pl