Przeżywać będziemy czas Adwentu i Bożego Narodzenia, okres świąteczny z pewnością pomoże nam uwielbić Boga za Jego bycie z nami w świecie XXI wieku. W klimacie rozmodlenia, przy radosnym śpiewie kolęd, w braterskiej wspólnocie stołu upływać będzie ten czas i dobiegnie końca Stary Rok 2017, a rozpocznie się Nowy! Co nam przyniesie? Poznamy, gdy upływać będą jego kolejne dni, tygodnie i miesiące.

Wypełnijmy ten czas mądrze, zagospodarowując go tak, aby zrodził dobre owoce naszej pracy, włożonej troski o świętość swoją i naszych Sióstr i Braci. Niech w naszych sercach i w społeczności rozwija się i kwitnie pokój. Bóg i ludzie potrzebują naszych rąk i serc, potrzebują naszej ufnej modlitwy.

Nasz miesięcznik „Posłaniec Serca Jezusowego” z ostatnim dniem tego roku przechodzi już do historii. Tym numerem zawieszamy jego edycję. Moim artykułem Posłaniec niezatarte znamię, żegnam się z Wami i z całym Zespołem Wydawniczym.

Wszystkim bardzo dziękuję za to, że razem mogliśmy tworzyć to dzieło, dzielić się nim dla większej Chwały Bożej, dla czci Najświętszego Serca Jezusa i Jego Niepokalanej Matki Maryi oraz wspierać modlitwami dwunastu papieży – niemalże przez półtora wieku, naszej służby w Kościele.

Wszystkim z serca błogosławię i zapewniam o mej modlitwie i pamięci.

Stanisław Groń SJ

ZAKUP

Wersja papierowa lub elektroniczna