Wspólnota Życia Chrześcijańskiego we współpracy z oo. Jezuitami zaprasza na rekolekcje w życiu codziennym. Formuła rekolekcji nawiązuje do Ćwiczeń Duchowych św. Ignacego Loyoli, czyli rekolekcji ignacjańskich.

Rekolekcje adresowane są do wszystkich, którzy noszą w sercu pragnienie bliższego poznania Boga i nawiązania z Nim głębszej, bardziej osobistej relacji.
Szczególnie zapraszamy tych, którzy z różnych względów nie mają możliwości odbycia rekolekcji ignacjańskich w domach rekolekcyjnych.

Termin: 25.02. – 18.03.2018 . Rozpoczęcie 25.02 Mszą św. o godz. 18.00
Miejsce: kościół oo. Jezuitów, ul. Szewska 18, Poznań (mapka tutaj)

Rekolekcje będą trwały trzy tygodnie.

W każdą niedzielę o godz. 18.00 w kościele oo. Jezuitów będzie sprawowana Msza św. Po niej spotkanie rekolekcyjne – konferencja poruszająca wybrane zagadnienia z duchowości ignacjańskiej i wprowadzenie do medytacji na kolejny tydzień.

Od poniedziałku do piątku każdego tygodnia rekolektant samodzielnie w dogodnym dla siebie miejscu i czasie odprawi medytację wg przygotowanych wprowadzeń.
Raz w tygodniu rekolektant zobowiązany będzie do odbycia ok. 30 – minutowej rozmowy z osobą towarzyszącą. Termin do uzgodnienia indywidualnie.
Rekolekcje zakończą się w niedzielę 18.03. Mszą św. o godz. 18.00 i wspólną agapą przygotowaną przez WŻCh.

Uczestnictwo w rekolekcjach jest bezpłatne, wymagane jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Zapewniamy dyskrecję. Dane wpisane w formularzu będą udostępnione tylko osobie towarzyszącej rekolektantowi.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem e-mailowym: [email protected]