Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego (zestawy komputerowe, urządzenie do wykonywania kopii) niezbędnego do obróbek graficznych zdigitalizowanych materiałów i bezpieczeństwa danych w ramach programu digitalizacja zasobów dziedzictwa regionalnego w postaci pisma „Posłaniec Serca Jezusowego”. Poddziałanie 2.1.2 Cyfrowe zasoby regionalne.

Dostawa wymaganego sprzętu informatycznego obejmuje:

  • zestaw komputerowy klasy PC wraz z niezbędnym oprogramowaniem – 3 szt.

o parametrach nie gorszych niż: procesor uzyskujący w testach passmark wynik przynajmniej 5100 punktów, 32 GB pamięci RAM, dysk twardy SSD o pojemności minimum 500GB,

monitor z ekranem 27”

wykonanym w technologii LED, formatem 16:10, rozdzielczością 4K, jasnością 300 cd/m2, wyposażonym w porty HDMI oraz USB 3.0) – lub lepszy.

Ponadto, niezbędnymi elementami będą mysz, klawiatura i obudowa komputerowa z zasilaczem.

Komputery PC powinny być wyposażone w oprogramowanie, które jest niezbędne do prac digitalizacyjnych, tj. system operacyjny (Windows 8 lub 10), oprogramowanie graficzne pozwalające na pracę na dużych plikach graficznych (Adobe Photoshop), oprogramowanie do odczytywania tekstu ze skanów / zdjęć (Abby Finereader).

  • urządzenie do wykonywania kopii zapasowych wyposażonego w zintegrowany system operacyjny, o minimalnych parametrach: obsługa 8 dysków twardych 3,5”/2,5”, 4 GB RAM, 4 x Gigabit Ethernet, USB 3.0 – 1 szt.
  • Dyski twarde do urządzeń do kopii zapasowych – 8 szt. – SATA 4TB,
  • Karty pamięci – 4 szt. o pojemności 64 GB każda,
  • Przenośne dyski twarde USB 3.0 – 2TB każdy – 4 sztuki.

WZ
ZAL_1 (oferta)
ZAL_2 (oświadczenie)
ZAL_2a (oświadczenie inny podmiot)
ZAL_3 (grupa kapitałowa)
ZAL_4(wzor_umowy)
Załącznik 1 do umowy

Informacja z otwarcia ofert

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia