fot. porawyboru.pl

fot. porawyboru.pl

Jezuici, którzy na codzień zajmują się prowadzeniem Szkoły Kontaktu z Bogiem (jezuickich rekolekcji w milczeniu) zapraszają na jednodniowe warsztaty o podejmowaniu decyzji – „Pora wyboru”.

Podejmowanie decyzji jest koniecznością, z którą spotykamy się każdego dnia. Nasze decyzje dotyczą zarówno drobnych rozstrzygnięć jak i poważnych życiowych spraw. Jak wybierać właściwie? Jakie są kryteria dobrego wyboru? Jak moja relacja z Bogiem może mi pomóc w dokonywaniu słusznych wyborów?

PoraWyboru.pl to propozycja jednodniowych warsztatów o podejmowaniu decyzji skierowanych do młodych ludzi (przedział wiekowy od 16 do 33 lat). Podczas ich trwania zapoznasz się z praktycznymi metodami dokonywania wyboru zawartymi w Ćwiczeniach Duchowych św. Ignacego, które mogą ci pomóc w decydowaniu sprawach istotnych, jaki i tych codziennych.

Warsztaty poprowadzą jezuici ze Szkoły Kontaktu z Bogiem: o. Piotr Szymański, Jakub Niedzielski SJ, Rafał Wardowski SJ.

W tym roku kalendarzowym, warsztaty odbędą się jeszcze cztery razy. Najbliższy termin to 16 listopada – spotkanie w Bydgoszczy. Po nim kolejno: 30.11 w Szczecinie, 07.12 w Radomiu i 14.12 w Łodzi.

Więcej informacji [TUTAJ]

RED.