Bez modlitwy jak bez wody. Usychamy. Zaczyna nam się kręcić w głowie. Gubimy kontakt z rzeczywistością. A tutaj w tym zabieganym świecie tak trudno znaleźć kilka minut na westchnienie do Boga!

Jak zatrzymać się, wsłuchać w siebie i znajdować Boga w codzienności? 7 lat temu stworzyliśmy serwis, który wielu osobom pomaga przeżyć paradoks – zatrzymać się, będąc w drodze.

„Modlitwa w drodze” to codzienne 10-minutowe rozważanie Pisma Świętego z dobrą muzyką. Do modlitwy wystarczy Ci to, co zawsze masz przy sobie – smartfon.

Krystynie o aplikacji Modlitwa w drodze opowiedziała pacjentka, z którą leżała na jednej sali w szpitalu.
Gosia słucha w drodze do pracy, dzięki synowi, który zainstalował aplikację na jej telefonie komórkowym.
Barbara i Bolesław rozpoczynają każdy poranek od wspólnej modlitwy z nami.
Agnieszka modli się z nami od półtorej roku i jest ogromnie wdzięczna przyjaciółce, która poleciła jej MWD
Andrzej natknął się na Modlitwę… przypadkowo serfując w internecie. Pomogła mu wyciszyć się, przemyśleć i przewartościować swoje życie w trudnej sytuacji rodzinnej
Ani z Florydy MWD dodaje odwagi do życia, gdy z rana jedzie do pracy

Drodzy, w niektóre dni modli się z MWD nawet 20 tysięcy. Cieszymy się, że możemy Wam służyć i budować wirtualno-realną wspólnotę wokół Ewangelii, którą tu i teraz głosi dla nas sam Jezus Chrystus.

Serwis prowadzimy my, polscy jezuici, i bardzo wielu zaprzyjaźnionych współpracowników, bez których to dzieło nie byłoby możliwe. Wiemy, że wielu z Was też chciałoby współtworzyć to dzieło. Dlatego postanowiliśmy umożliwić Wam zostanie patronem „Modlitwy w drodze”. Każda Wasza ofiara pozwala nam tworzenie codziennych biblijnych rozważań i podejmowanie innych modlitewnych inicjatyw.

Z serca dziękujemy i polecamy Was w modlitwie!

Redakcja „Modlitwy w drodze”