Zespół Szkół Jezuitów w Gdyni organizuje 1 grudnia 2018r. Charytatywne XIV Mikołajki u Jezuitów – czyli z sercem dla dzieci z domu hospicyjnego Bursztynowa Przystań.

Celem imprezy jest zebranie środków, za które – jak co roku – zakupimy najpotrzebniejsze rzeczy oraz przygotujemy upominki dla dzieci, przebywających w domu hospicyjnym w Gdyni. Patronat nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek, Radio Plus, Gość Niedzielny oraz portale jezuici.pl i mlodagdynia.pl.

Zapraszamy serdecznie rodziny z dziećmi, aby przez udział w  konkursach i zabawach włączyły się  w tę szlachetną inicjatywę. Konkurencje i stanowiska zabaw przygotowują uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami.

Bardzo zależy nam, by zebrać jak najwięcej potrzebnych dzieciom środków i by jak najwięcej osób, instytucji i firm włączyło się w tę szlachetną inicjatywę.

Charytatywne XIV Mikołajki u Jezuitów odbędą się 1 grudnia 2018 r. na terenie Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni przy ul. Tatrzańskiej 35, w godzinach 10.00 – 14.00.

W  programie między innymi: koncerty, kiermasz świąteczny, szczęśliwe torebeczki, aukcja, pracownia ceramiki, dekorowanie pierników, trampolina, kącik dla maluchów, kawiarenka.