Ojciec Prowincjał Tomasz Ortmann SJ mianował o. Leszka Mądrzyka SJ asystentem krajowym Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego w Polsce.

Ojciec Leszek rozpoczął sprawowanie nowej funkcji z dniem dzisiejszym tj. 16 maja 2019 roku. Dotychczasowemu asystentowi o. Adamowi Schulzowi SJ z serca dziękujemy za wiele lat zaangażowania w WŻCh, a ojcu Leszkowi towarzyszymy modlitwą i życzliwym wsparciem w tej jego nowej posłudze.

Ojciec Adam Szulz SJ, były Rektor Kolegium Jezuitów w Warszawie i Rzecznik Episkopatu Polski w latach 1998-2004, wieloletni duszpasterz grup Odnowy w Duchu Świętym i przewodniczący Rady Ruchów Katolickich, został po raz pierwszy Asystentem WŻCh w roku 1986. W latach 1987-1991 był przewodniczącym Zespołu Koordynującego WŻCh w Europie. Od roku 2011 pełnił ponownie funkcję Asystenta Krajowego WŻCh, którą przekazał 16 maja 2019 nowomianowanymu Asystentowi o. Leszkowi Mądrzykowi SJ.

Ojciec Leszek Mądrzyk SJ pełnił w zakonie wiele ważnych funkcji. Był Mistrzem Nowicjatu i Rektorem Kolegium Jezuitów w Gdyni, a przez ostatnie siedem lat Socjuszem Prowincjała Prowincji Wielkopolsko-Mazowieckiej.