W związku z sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi w całej Polsce ograniczeniami nie możemy obecnie niestety prowadzić rekolekcji i sesji, tak jak dotychczas, w Centrum Duchowości w Częstochowie.

W to miejsce proponujemy formę zdalną – ON LINE. Nasze propozycje to:

Sesja o. Henryka Dziadosza – Jak dzisiaj z Jezusem przeżywać trudny czas https://czestochowa-jezuici.pl/sesje/jak-dzisiaj-z-jezusem-przezywac-trudny-czas/

Sesja skierowana do tych, którzy szukają duchowego wsparcia w trudnym czasie Kościoła i świata. Rozpocznie się ona 30 listopada i potrwa do 4 grudnia. Spotkania codziennie o godzinie 20:00.

Sesja o. Józefa Augustyna – Mistyka w codzienności naszego życia https://czestochowa-jezuici.pl/sesje/mistyka-w-codziennosci-zycia/

W sesji Autor podejmie refleksję nad tym, w jaki sposób mistyczna zażyłość z Jezusem może być naszym udziałem pośród szarej codzienności życia. Odbędzie ona w terminie 4-5 grudnia.

Rekolekcje 5 dniowe – PreFundament https://czestochowa-jezuici.pl/prefundament-on-line/

Jest to propozycja szczególnie skierowana do osób, które planowały uczestnictwo w Fundamencie Ćwiczeń Duchowych, ale z racji obecnych ograniczeń nie mogą przyjechać na rekolekcje. Jest to także propozycja dla wszystkich, którzy chcą poznać metodę medytacji ignacjańskiej w praktyce. Zaczynamy 8 grudnia i kończymy 13 do południa.

Sesja o. Józefa Augustyna – Miłować samego siebie. Skupienie rekolekcyjne https://czestochowa-jezuici.pl/sesje/milowac-siebie-samego-rekolekcje-w-zyciu-codziennym/

W sesji zostaną podjęte między innymi takie tematy jak: miłość siebie a ludzkie szczęście, miłość siebie w obliczu cierpienia oraz przebaczenie a miłość samego siebie. Codziennie o godzinie 19:00 będzie wprowadzenie do modlitwy. W oparciu o to wprowadzenie uczestnicy będą mogli odprawić sobie osobistą medytację.

Sesja o. Henryka Dziadosza – Jak Jezus codziennie zbawia twoje życie https://czestochowa-jezuici.pl/sesje/jak-jezus-codziennie-zbawia-twoje-zycie/

Sesja skierowana do wszystkich, którzy pragną rozpoznać, jak Jezus wchodzi w naszą codzienność i co wnosi w nasze życie. Sesja odbędzie się w terminie18-20 grudnia i może być dobrym przygotowaniem do duchowego przeżycia nadchodzących świąt.

Wszelkie informacje dotyczące działalności Centrum Duchowości można znaleźć na stronie: www.czestochowa-jezuici.pl

Serdecznie zapraszamy także do odwiedzenia naszego kanału na YouTube klikając tutaj.