„A może byśmy coś tak zrobili, żeby w naszym małżeństwie było lepiej?” – jeśli choć raz zadaliście sobie takie pytanie, to witajcie w klubie. Serio, mamy taki luźny klub dla małżeństw, który spotyka się on-line raz w miesiącu, w jedną z sobót – tym razem pierwszy raz po wakacjach w sobotę 17.09.2022 g. 11:00-13:00.

Na spotkania zapraszamy zarówno małżeństwa z długim stażem, jak również te, które dopiero zaczynają wspólną drogę. Zapraszamy małżeństwa w każdej kondycji – te, które świetnie się rozumieją, jak również te, które obecnie mają kryzys. Zdobyta wiedza i doświadczenie w wielu aspektach mają charakter uniwersalny i przydają się nie tylko w małżeństwie a również w tworzeniu i rozwijaniu innych relacji z ludźmi.

Spotkania odbywają się on-line (przez Internet). Nie trzeba mieć komputera! Wystarczy smartfon. Link do spotkania poniżej:

Wystarczy kliknąć w link w godzinach spotkania:
https://us02web.zoom.us/j/3351678966
Numer spotkania w aplikacji zoom:
Meeting ID: 335 167 8966 (nr spotkania jest stały).
Informacja jak korzystać z zoom:

Jak przebiega spotkanie?

Trwa dwie godziny (spotykamy się raz w miesiącu, w jedną z sobót, niemal zawsze w godzinach 11–13). Na początku profesjonalny psycholog i terapeuta dr Hubert Malinowski (w małżeństwie ze swoją pierwszą i jedyną żoną od 24 lat, czyli poza teorią, dysponuje też pewną praktyką) przedstawia współczesne wyniki badań nad małżeństwami, potem wykonujemy powiązane z tymi badaniami zadanie w parze i o nim rozmawiamy – oczywiście mówią ci, którzy tego chcą, nikogo nie ciągniemy za język. Wszystko po to, aby mieć lepszą relację – bo okazuje się, że sprytne zainwestowanie pewnej energii w małżeństwo przynosi zaskakująco dobre rezultaty. Możecie dołączyć raz i uznać, że to na pewno nie dla Was, możecie pojawiać się co kilka miesięcy, albo spotykać się z innymi małżeństwami co miesiąc.

Terminy i inne informacje dotyczące spotkań dla małżeństw są dostępne na naszej stronie na Facebooku, jak również rozsyłamy je do adresatów, którzy wyślą nam taką prośbę na adres: e-mail: [email protected]

Datę spotkania publikujemy również w kalendarzu – link: Jezuici Łódź – Nasz kalendarz duszpasterski

Grupa na FB – „Mocne Małżeństwa – 2 w 1”:

https://www.facebook.com/groups/276404246747401/

Masz pytania – napisz do nas: [email protected]