Wakacyjny różaniec wspólnotowyW czasie zbliżających się wakacji Jezuickie Duszpasterstwo Akademickie z Gdańska proponuje włączenie się w Wakacyjny Różaniec Wspólnotowy. Propozycja skierowana jest do każdego z nas.

Wakacje to czas w którym czekają na nas nowe wyzwania. Stawiamy czoła problemom, podejmujemy ważne decyzje, ale również spotykamy się z ludzką troską i miłością – z tym co piękne. W końcu przecież wypoczywamy. Za równo w chwilach radości jak i smutku potrzebujemy jednak siebie nawzajem, potrzebujemy Bożej opieki.

Proponujemy Wam Wakacyjny Różaniec Wspólnotowy. Jest to możliwość podziękowania Bogu za dobro – którego doświadczamy, poproszenia Go o pocieszenie – gdy jest nam źle, o zdrowie – gdy zaczyna ono nas opuszczać, o błogosławieństwo i opiekę na czas podróży.

Jak to działa?

Każdy, kto chciałby włączyć się do modlitwy wybiera jeden dzień tygodnia i okres, w którym deklaruje się modlić w intencji całej wspólnoty. Wchodzisz [TUTAJ] i wpisujesz się w odpowiednich dniach. Rozwiązanie takie pozwala na ciągłość modlitwy przez okres wakacji. Nie musisz deklarować się od razu na okres całych wakacji. Możesz wybrać kilka tygodni, a później jeżeli będziesz mieć pragnienie dalszej modlitwy w takiej formie, możesz się dopisać na kolejne dni.

RED.