1412479_10202209897545843_1209741540_oWspólnota św. Jana z warszawskiego Duszpasterstwa Akademickiego „Dąb”, w dniach 22-24 listopada br., zaprasza na wyjazd warsztatowo-integracyjny poszerzający doświadczenie medytacji – „Odnów naszego Ducha”.

Warsztaty poprowadzi duszpasterza – Paweł Rakowski SJ. Poniżej zamieszczamy ramowy plan wyjazdu oraz szczegóły dot. jego organizacji.

Piątek

Przyjazd po południu (ekipy samochodowe będą ustalać godziny wyjazdu z Warszawy, tak by ktoś, kto kończy później zajęcia, mógł dojechać późniejszym transportem). Wieczorem kolacja, po kolacji 15 minut modlitwy życiem, po gdy planszowe/ rekreacja.

Sobota

Wysypiamy się. Pobudka nie wcześniej jak o 8 rano. Śniadanie. Po śniadaniu o godz. 9:30 ruszają warsztaty poszerzające doświadczenie medytacji. Obiad. Po obiedzie spacer i czas na rekreację „na zewnątrz”. Kolacja. Modlitwa życiem. Wieczorem rekreacja.

Niedziela

Wysypiamy się. Pobudka nie wcześniej jak o 8 rano. Śniadanie. Po śniadaniu ciąg dalszy warsztatów poszerzających doświadczenie medytacji. Obiad. Po obiedzie rozpoczynamy rozjazd – kto musi wcześniej, wraca wcześniej. Dogadamy się na miejscu. Msza we własnym zakresie po powrocie do Warszawy – zapraszamy szczególnie na mszę do naszego Sanktuarium, na godz. 19:30.

Miejsce: Wólka Dłużewska 5, Siennica, mazowieckie, Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Bobrów, szczegóły [TUTAJ].

Koszt: płacimy 50 zł od osoby za nocleg (cały weekend). Do naszej dyspozycji mamy łazienki i kuchnię, będziemy mieszkać w chałupie pod strzechą, ogrzewanej drewnem.

Wyżywienie: każdy weźmie ze sobą coś do jedzenia na cały weekend (dwie kolacje i dwa śniadania) i wszystko, co ze sobą zabierzemy, wystawimy na wspólny stół.

Jak dojedziemy? Kilku z nas ma swoje samochody – spróbujemy się w nich pomieścić, dorzucimy się wtedy za paliwo (to będzie kilka złotych – nasza chałupa znajduje się około 50 km od Warszawy). Będzie możliwość dojechania autobusem.

Na wyjazd można zapisać się wysyłając E-mail [TUTAJ] (Pani Agnieszka Lewandowska)
Wydarzenie na Facebook’u [TUTAJ].

RED.