e-Szum129-5

(fot. „Szum z Nieba”)

To, że Bóg chce z nami rozmawiać, wiedzą wszyscy. Ale to, jak precyzyjnie odpowiada na nasze pytania – wiedzą tylko ci, którzy Mu je zadają…

Nowy numer „Szumu z Nieba” został zatytułowany „Słowo Boże działa tu i teraz!”. Przeczytasz w nim, jak Bóg prowadzi nas poprzez słowa z Pisma świętego, przez proroctwo, słowo poznania, a potrzebującym kropki nad „i” – odpowiada nawet przez otwieranie Biblii na chybił trafił.

„Co Bóg mówi do faceta?” – do męskich rozmów z Panem Bogiem zaprasza Bartłomiej Szkudlarek. O dziesięciu sposobach rozeznawania woli Bożej opowiada Mikołaj Kapusta. „Moc słowa rodziców w życiu dzieci” to artykuł psychologa Bogdana Kosztyły, który pokazuje, jakie etykietki i jakie skrzydła mogą wynieść z dzieciństwa nasze pociechy, dzięki naszej opinii o nich. O sztuce radzenia sobie z osobami, które mają problem z gniewem i rozładowują go w sposób inwazyjny dla postronnych, pisze Hubert Malinowski w artykule „Jak bezpiecznie zdetonować pieniacza”. A o tym, jak słowo wypowiedziane przez Boga potrafi przestawić nam życie na zaskakująco inne tory – piszą (z wdzięcznością) pozostali.
Uwaga! Po tej lekturze Twoja modlitwa może ulec zmianie. Czytasz na własne ryzyko.

Redakcja „Szumu z Nieba”