Jezuickie Centrum Arrupe zaprasza na rekolekcje integralne, podczas których będzie można odnowić nie tylko ducha ale również ciało. Duchowej refleksji towarzyszyć będzie dieta św. Hildegardy z Bingen. Już na początku sierpnia, na peryferiach Warszawy, w otoczeniu zieleni i ciszy, tygodniowe rekolekcje poprowadzą: ojciec duchowny, lekarz i świecka teolog.

Rekolekcje integralne to propozycja tygodniowej odnowy we wszystkich trzech wymiarach naszego człowieczeństwa: cielesnym, psychicznym i duchowym, opartej na diecie św. Hildegardy z Bingen. To czas, w którym stwarzamy przestrzeń dla rozwoju osobowego we współpracy z łaską Bożą. Rekolekcje mają na celu nie tylko oczyszczenie i odnowienie, ale także integrację wspomnianych wymiarów oraz nauczenie zasad „higieny” w ich obrębie, a w szczególności nauczenie pielęgnowania relacji z Panem Bogiem.

Dieta rekolekcyjna oparta będzie na certyfikowanych produktach najwyższej jakości z prawdziwego orkiszu oraz na warzywach, owocach i ziołach. Stworzymy uczestnikom możliwość konsultacji z lekarzem i zapewnimy opiekę duchową przez cały czas trwania rekolekcji.

Więcej informacji o programie i zapisach odnaleźć można TUTAJ.