Mały jubileusz 10-lecia obchodziła wspólnota przy parafii ojców jezuitów na Przegorzałach w Krakowie.

Wspólnota za swój cel stawia regularną modlitwę za rodziny oraz matki oczekujące potomstwa. Podczas uroczystej mszy świętej dziękowano Bogu za wytrwałość w modlitwie i wiele otrzymanych łask. Z okazji jubileuszu uczestnicy sobotnich nabożeństw zakupili nowy relikwiarz dla relikwii św. Ignacego. Była to okazja do szczególnej modlitwy przez wstawiennictwo tego świętego.

W kwietniu 2008 roku ówczesny proboszcz zainicjował sobotnie spotkania osób pragnących w szczególny sposób modlić się w intencji małżeństw, rodzin i nowego życia. Z czasem zawiązała się wspólnota, której patronami zostali św. Jan Paweł II oraz św. Ignacy Loyola. Każdego sobotniego poranka po mszy świętej odmawiane są modlitwy przez wstawiennictwo tych dwóch świętych. Spotkania gromadzą wiernych z innych części Krakowa, szczególnie Bielan oraz Salwatora.

Od 1950 roku jezuici prowadzą parafię pw. Chrystusa Króla na krakowskich Przegorzałach. Niewielka wspólnota parafialna gromadzi się w kościółku położonym na zboczu wzgórza pokrytego Lasem Wolskim z pięknym widokiem na zakola Wisły i panoramę Krakowa.