Modlitwa w Drodze opublikowała wyjątkowe triduum przed Waletynkami. Mateusz Odachowski SJ przygotował rozważania oparte o jedną z najpiękniejszych ksiąg Pisma Świętego – Pieśń nad Pieśniami.

Kocha, nie kocha. Kocha, nie kocha. Kocha, nie kocha. Kocha. Tak, tak – walentynki już tuż tuż, bo za dwa dni. Czemu zatem by się do nich jakoś nie przygotować?

Jeśli jesteś już w związku, to z pewnością znajdziesz w tym przygotowaniu coś dla siebie. Jeśli jednak jesteś bardziej lub mniej szczęśliwym singlem – niezależnie czy szukasz aktualnie miłości swojego życia, czy też nie, podczas tych trzech dni też znajdziesz coś dla siebie. Bo będziemy rozmyślać o czymś, czego absolutnie każdy z nas bezwzględnie pragnie, potrzebuje, za czym tęskni i co chce dawać innym, czyli o… miłości. Z tej strony Mateusz Odachowski, jezuita. Witam was wszystkich bardzo serdecznie w projekcie „Miłość 3D, czyli całuj, słuchaj i patrz”.

Mateusz Odachowski SJ ur. 1991 r. Jezuita, prawnik, lubi ludzi, góry, teatr oraz twórczość muzyczną Luxtorpedy. Mistrz Polski Kibiców Sportowych i Zasłużony Honorowy Dawca Krwi dla Zdrowia Narodu, obecnie student filozofii na Akademii Ignatianum w Krakowie i duszpasterz Romów.

Rozważania można wysłuchać tutaj>> lub w aplikacji mobilnej Modlitwy w Drodze