Książka: „Ogród Boga. Stąpając po Ziemi Świętej” – już w sprzedaży!!!
wydawca: Wydawnictwo WAM 2019

W książce wspomnienia z pielgrzymki do Ziemi Świętej z września 2017, którą przeżyłem wraz z biurem pielgrzymkowym Księży Pallotynów. Książka może pomóc odświeżyć wspomnienia z Ziemi Boga lub przeżyć tę pielgrzymkę duchowo i w wyobraźni. Polecam!

Nota WAM o książce:
Sanktuaria przypominają działanie Boga w historii. Pozwalają w głębszym wzruszeniu zobaczyć i dotknąć miejsc, które ongiś nawiedził sam Bóg; po których stąpali Jezus, Maryja, święci. Są pamiątką, która ma nie tylko wymiar historyczny, ale również teraźniejszy. W tych miejscach bowiem nadal działa Bóg, odnawia przymierze z człowiekiem, zaprasza do intymnej relacji ze sobą.

Ta książka jest zaproszeniem do tego, żeby wyruszyć w pasjonującą i ubogacającą podróż po Ziemi Świętej. To z jednej strony pielgrzymka śladami Jezusa, a z drugiej okazja do zatrzymania się, zajrzenia w głąb siebie, odkrycia własnych pragnień i poznania prawdy o sobie.

Beer-Szeba, Sadzawki Salomona, Sanktuarium Księgi, ruiny Mamre… to tylko niektóre z licznych miejsc, które dzięki książce o. Stanisława Biela SJ możemy odwiedzić. Ogród Boga jest rozległy i każdy znajdzie w nim coś dla siebie.