Jezuickie Centrum Społeczne „W Akcji” rozpoczęło wydawanie newslettera. Ma on być czytelną i przystępną formą internetowego medium informującego o działaniach JCS-u.

W Akcji – Jezuickie Centrum Społeczne jest przede wszystkim odpowiedzią na potrzeby czasów, w których żyjemy. Impuls do działania dają nieustannie ludzie, którzy chcą pomagać i ci, którzy tej pomocy potrzebują.

JCS pomaga materialnie uchodźcom w Polsce, promuje wiarę i sprawiedliwość, a także rozwój młodych ludzi poprzez doświadczenie wolontariatu. Pracownicy i wolontariusze „W Akcji” inspirują się duchowością ignacjańską i postacią św. Ignacego Loyoli.

Jeśli zdecydujesz się na otrzymywanie newslettera, to będziesz wiedział więcej o społecznym zaangażowaniu jezuitów należących do Prowincji Wielkopolsko-Mazowieckiej Towarzystwa Jezusowego oraz świeckich współpracowników. Newsletter ma być kanałem informującym przede wszystkim darczyńców wspierających zaangażowanie jezuitów w pomoc uchodźcom i innym osobom potrzebującym pomocy.

Prześlij newsletter zainteresowanym, którzy go nie otrzymali
https://mailchi.mp/07d086d15107/newsletter-jcs-w-akcji-lipiec-wrzesie

Prześlij zainteresowanym link do subskrypcji:
http://eepurl.com/hftzJr

Przeczytaj również świadectwo jezuity posługującego w warszawskim DPSie pośród zarażonych wirusem COVID-19.