Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat na zajęcia w wodzie, które łączą naukę pływania z radosną zabawą! Więcej na stronie: https://centrumsportowe.gdynia.pl/zajecia-dla-dzieci/
Jeśli szukasz bezpiecznej i efektywnej formy nauki pływania dla Twojego dziecka, to zobacz dlaczego warto wybrać zajęcia w Centrum Sportowym u Jezuitów w Gdyni.
🔹 Wspaniała zabawa: Podczas zajęć dzieci bawią się, śpiewają, tańczą i poznają wodę w bezpieczny i przyjemny sposób.
🔹 Pierwsze kroki w nauce pływania: Zabawy w wodzie doskonale przygotowują dzieci do nauki pływania. Maluchy uczą się oswajać z wodą, poznają podstawowe techniki pływania i rozwijają swoje umiejętności motoryczne.
🔹 Wszechstronny rozwój: Zabawa w wodzie to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na wszechstronny rozwój dziecka. Maluchy uczą się samodzielności, współpracy z rówieśnikami i radzenia sobie w nowych sytuacjach.
🔹 Zdrowie i sprawność: Regularne zajęcia w wodzie poprawiają kondycję fizyczną dziecka, wzmacniają mięśnie i poprawiają koordynację ruchową. Dodatkowo woda ma działanie relaksujące, co pomaga dziecku zredukować stres i poprawić samopoczucie.
🔹 Bezpieczne warunki: Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów w nowoczesnych basenach. Bezpieczeństwo dzieci jest naszym priorytetem.

Nasze Centrum Sportowe to miejsce, gdzie Twoje dziecko odkryje radość z zabawy w wodzie i zrobi pierwsze kroki w nauce pływania!

Zapisz je na nasze zajęcia tutaj: https://centrumsportowe.gdynia.pl/zapisy2/
📌 Gdynia, ul. Tatrzańska 35
📱 (+48) 517-067-178
📧 [email protected] lub centrumsportowe.gdynia.pl/kontakt