(fot. wzch-trojmiasto.pl)

(fot. wzch-trojmiasto.pl)

Lęk potrafi sparaliżować każdego z nas. Zatrzymać w miejscu. Odebrać radość życia i pokój serca. Czy Bóg może z tego doświadczenia wyprowadzić dla nas dobro? Czy możemy przezwyciężyć strach i rozpocząć nowe życie? Ignacjańskie Centrum Formacji Duchowej zaprasza na rekolekcje internetowo-radiowe poświęcone tej tematyce, która odbędzie się w dniach 09.03-06.04. w Gdyni.

Odpowiedzi na te i podobne pytania będziemy szukać rozważając przez miesiąc Słowo Boże. Zapraszamy do wspólnej duchowej podróży. Do miejsc w nas, do których być może nie ośmieliliśmy się jeszcze dotrzeć. Do pogłębionego kontaktu z Bogiem i z samym sobą.

Rekolekcje będą emitowane w wybranych stacjach diecezjalnych oraz [TUTAJ] i [TUTAJ].

Dla osób z Gdyni lub okolic istnieje możliwość skorzystania z cotygodniowej rozmowy z kierownikiem duchowym (kapłanem, siostrą zakonną lub osobą świecką) po wcześniejszym zapisaniu się. Rozmowy będą w środy.

 Zapisy: na naszej stronie (ICFD) od 9 lutego.

W skrócie rekolekcje internetowo-radiowe to:

Cotygodniowe, 25 minutowe, niedzielne konferencje w formie nagrań .mp3, umieszczanych na stronie internetowej lub możliwe do odsłuchania w wybranych rozgłośniach diecezjalnych.

Rekolekcje składają się z:

– kilku minutowego wprowadzenia do osobistej medytacji (od poniedziałku do piątku)

– 30 minutowej osobistej medytacji (od poniedziałku do piątku)

– cotygodniowego spotkania z kierownikiem duchowym w Gdyni lub Gdańsku (dla osób, które prześlą swoje zgłoszenie i uzyskają potwierdzenie przyjęcia na rozmowę)

Materiały archiwalne z poprzednich lat można znaleźć [TUTAJ]

RED.