(fot. Okładka

(fot. Okładka „Męskiego Serca”, autorstwa Konrada Kruczkowskiego)

Ojciec Grzegorz Kramer SJ wydał swoją pierwszą książkę, zatytułowaną „Męskie Serce – z dziennika Banity”. Książka powstała jako część Projektu Banita – skupiającego na Facebook’u ponad 17 000 społeczność i skierowanego do mężczyzn, którego o. Kramer jest współtwórcą. Wydana została w serii książek portalu społeczno-informacyjnego DEON.pl.

Rekomendację do książki napisał redaktor DEON.pl – Piotr Żyłka:

Faceci nie mówią zbyt wiele o uczuciach i emocjach. Swoje serca otwierają przed bardzo małą liczbą osób. Czasami nie dopuszczają do siebie nikogo. To jest poważny błąd. Każdy z nas musi poznać swoje serce, zobaczyć, co się w nim dzieje i podążać za jego głosem. Ale nie na oślep, nie bezmyślnie.

Może być tak, że Twoje serce jest twarde, poranione, niezdolne do kochania. Jeśli tak jest, to znaczy, że potrzebujesz kogoś, kto będzie dla Ciebie przewodnikiem, kogoś, kto pomoże Ci obudzić Twoje serce. Inaczej Twoje życie nigdy nie nabierze prawdziwego sensu.

Najlepszym przewodnikiem będzie ten, którego serce jest doskonałe. Kimś takim jest Jezus Chrystus. To książka pomoże Ci spojrzeć na Jego serce. To może być początek rewolucji, która całkowicie zmieni Twoją rzeczywistość. Nie obiecuję, że będzie przyjemnie. Zaryzykujesz?

Książkę można kupić [TUTAJ]

Piotr Żyłka/ RED.