(fot. Flickr.com/ CC BY-SA 2.0)

(fot. Flickr.com/ CC BY-SA 2.0)

Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury oraz Jezuici.pl zapraszają, w dniach 11-13.04., na skupienie „Horyzonty życia w pojedynkę – dla rozwiedzionych i pozostających w separacji”.

Rozpad małżeństwa, to jedno z najtrudniejszych i najboleśniejszych doświadczeń. Legła w gruzach nie tylko nasza koncepcja szczęścia, ale i życia. Czujemy się niepełnowartościowi, miotają nami sprzeczne emocje, popadamy w stany depresyjne.

Czy wierność ma sens? Czy w ogóle miłość ma sens? Czy życie definitywnie straciło swoje barwy i smak? Czy horyzonty życia i rozwoju osobistego bezpowrotnie zniknęły?

Odpowiedzi na te i inne pytania związane z doświadczeniem rozpadu małżeństwa będziemy poszukiwali zarówno na płaszczyźnie wiary jak i psychologii.

Na skupienie zapraszają o. Wojciech Nowak SJ, duszpasterz osób rozwiedzionych i żyjących w separacji oraz Pan Leszek Kapler, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego, trener-superwizor Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, dyrektor Centrum Integracji Psychicznej w Warszawie.

Uwaga! Warsztat odbędzie się przy grupie liczącej nie mniej niż 10 osób. Zamknięcie listy uczestników na tydzień przed rozpoczęciem warsztatu.

Zapisy i szczegóły [TUTAJ]

RED.