W poniedziałek 4 czerwca 2018 w Kościele św. Szczepana w Krakowie przy ul. Sienkiewicza 19 (w pobliżu pl. Inwalidów) odbędzie się spotkanie z ks. dr hab. Robertem Skrzypczakiem zatytułowane „MIŁOŚĆ WARTA OBRĄCZEK”. Zaproszony gość będzie mówił o związku małżeńskim jako dobrej nowinie i swoistej twarzy samego Boga.

Spotkanie zorganizowane jest przez Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania w ramach projektu mającego na celu promocję wartości rodzinnych, dofinansowanego przez Episkopat USA. Nasz gość jest autorem książki pod tytułem „Miłość warta obrączek”, cenionym katechistą, rekolekcjonistą i duszpasterzem akademickim, absolwentem Archidiecezjalnego Seminarium Misyjnego Redemptoris Mater w Warszawie.

Na spotkanie zapraszamy szczególnie tych, którzy chcą budować lub odbudować trwały związek. Ks. Skrzypczak pisze między innymi: „Człowiek od zawsze najbardziej obawiał się tego, czego najmocniej pragnął. Dlatego też na drodze realizacji wielu projektów miłości stoi lęk. Małżeństwo stanowi dobrą nowinę, swoistą twarz Boga”

Program wieczoru

18:00 – Eucharystia z homilią

19:00 – Katecheza o małżeństwie i spotkanie autorskie. Podczas spotkania będzie można także nabyć książkę i poprosić autora o dedykację.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania (Kraków) oraz Fundacja Instytut Globalizacji (Gliwice)

Bezpośredni kontakt do organizatorów: 505 165 920