Akademia Katolicka w Warszawie — Collegium Bobolanum, zaprasza do wzięcia udziału w Podyplomowych Studiach Duchowości Ignacjańskiej. W trzyletni cykl wykładów i pogłębionej refleksji można włączyć się w jakimkolwiek momencie a w kolejnych latach nadrobić wcześniejsze zajęcia.

Studia odbywają się pod hasłem „Czego szukacie? Chodźcie a zobaczycie!”

Spotkania zaplanowane na rok 2022/2023 zatytułowane są „Bóg szukający człowieka” i poświęcone są teologii i praktyce chrześcijańskiej duchowości, rozeznawaniu i odkrywaniu Boga w sytuacjach egzystencjalnych oraz spojrzeniu na duchowość w kontekście tekstów biblijnych, psychologii i relacji międzyludzkich.

Kolejny rok (2023/2024) nosi tytuł „Człowiek poszukujący Boga”, a ostatni (2024/2025) „Szukać i znajdować Boga we wszystkim”.

Zapraszamy do tej pełnej pasji przygody wiary i osobistego doświadczenia do jezuickiej uczelni w Warszawie.

Akademia Katolicka w Warszawie
Collegium Bobolanum
Instytut Duchowości Ignacjańskiej
ul. Rakowiecka 61
02-532 Warszawa

Ponadto z okazji 400. rocznicy kanonizacji św. Ignacego Loyoli, św. Franciszka Ksawerego, św. Teresy od Jezusa, św. Filipa Nereusza, św. Izydora Oracza Instytut przygotował sesję akademicką zatytułowana

PROWADZENI PRZEZ DUCHA

Odbędzie się ona 28 maja 2022 roku w godz. 10.00-14.00 w Auli Wielkiej Akademii Katolickiej w Warszawie, Collegium Bobolanum, ul. Rakowiecka 61. Wstęp wolny.

Więcej informacji o sesji na stronie INSTYTUTU DUCHOWOŚCI

Można także zapisywać się na

Studium Formacyjne dla Przełożonych Zakonnych 2022/2023

zatytułowane „Patrzeć z nadzieją w przyszłość – o obecności osób konsekrowanych we współczesnym świecie„.

Rozpocznie się ono 15 października 2022 i potrwa do końca roku akademickiego, a uczestnicy będą spotykali się na zajęciach w jedną sobotę w miesiącu w godz. 10:00-13:00.

Zapisy na studium